Regulamin

Informacje ogólne 

 

Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.ciucmok.pl prowadzony jest przez BARBARĘ BADURA prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą KOMART BARBARA BADURA (adres miejsca prowadzenia działalności i adres do korespondencji: ul. Targowa 6, 41-200 Sosnowiec) wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 6332124936, REGON 243264699, adres poczty elektronicznej: sklep@ciucmok.pl.

Potwierdzenie zapłaty

 

Po dokonaniu zakupu w Sklepie Internetowym www.ciucmok.pl otrzymujesz potwierdzenie zapłaty lub fakturę. W celu otrzymania faktury za dokonane zakupy prosimy o kontakt mailowy pod adresem sklep@ciucmok.pl i podanie potrzebnych danych.

Płatności

 

Sklep Internetowy www.ciucmok.pl transakcje realizowane są za pośrednictwem systemu dotpay.pl oraz PayPal lub płatność przy odbiorze.

Wszystkie ceny zawierają właściwe do danego produktu podatki.

Proces zamówienia

 

Żeby zamówić produkt należy go dodać do wirtualnego koszyka, następnie wypełnić wszystkie rubryki zgodnie z wytycznymi, które się Wam ukażą. Po dokonanym zakupie otrzymacie maila z potwierdzeniem. Kolejnym mailem od nas dla Was będzie informacja o wysyłce paczki lub gotowym pakietem do odbioru w naszym sklepie stacjonarnym.

Wysyłki realizujemy przeważnie w tym samym dniu, jeśli zamówiliście do 12:00 lub dnia następnego (od poniedziałku do piątku).

Jeśli okaże się, że omyłkowo złożyliście zamówienie albo chcecie je zmienić to prosimy najszybciej nas o tym poinformować mailowo pod adresem sklep@ciucmok.pl.

Jaki jest koszt wysyłki

 

Cena wysyłki wynosi 15 zł bez względu na ilość zamówionych produktów.

W jaki sposób wysyłane są produkty

 

Wszysztkie produkty wysyłamy do Was kurierem.

Zwroty i reklamacje

 

Zawsze dokładamy maksimum starań, aby zamawiane produkty były bez wad. Jeśli jednak tak by się zdażyło prosimy o kontakt mailowy pod adresem sklep@ciucmok.pl z opisem wady. Wtedy wyślemy Wam nowy produkt albo zwrócimy za zamówione wadliwe produkty pieniądze.

Jeśli produkt nie ma wad, ale jednak chcecie go zwrócić macie na to 30 dni. Takie info prosimy również kierować na adres mailowy sklep@ciucmok.pl.

Przetwarzanie danych osobowych

 

Wasze dane u nas są bezpieczne. Przetwarzają je tylko Ciućmoki z firmy KOMART BARBARA BADURA (adres miejsca prowadzenia działalności i adres do korespondencji: ul. Targowa 6, 41-200 Sosnowiec) wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 6332124936, REGON 243264699 w celu zrealizowania zamówienia  (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).